1. Ви продаєте авто від офіційних дилерів?
  Ми продаємо офіційні автомобілі від дилерів, а також популярні авто, що офіційно не представлені в Україні. Наразі ми співпрацюємо з 25 брендами. Ціни на авто не відрізняються від офіційних, які були затверджені імпортерами. Пропозиції AUTOCENTER AUTO.RIA також часто мають бонуси: знижену ціну, акційні позиції, додаткові подарунки.
 2. Які сервіси для купівлі авто пропонує AUTOCENTER AUTO.RIA?
 3. Які гарантії при купівлі авто в AUTOCENTER AUTO.RIA я отримаю?
 4. Які варіанти оплати у AUTOCENTER AUTO.RIA ?
  Це покупка з повною оплатою, покупка у кредит, оформлення авто у лізинг. Наші менеджери обов’язково проконсультують вас щодо кожного із способів оплати. Якщо це кредит або лізинг, ми готуємо розрахунок, обираємо найбільш оптимальну умову фінансування від банків, надсилаємо до банку документи і чекаємо від нього гарантійний лист. Якщо все гаразд, оформлюємо угоду про купівлю.
 5. Чи потрібні додаткові платежі для покупки у кредит або лізинг?
  Ні, не потрібні, розрахунок фінансування безкоштовний. Але є обов’язкові платежі після заключення угоди, про які ми повідомляємо заздалегіть: комісія банка за відкриття рахунку, перша реєстрація і послуги нотаріуса. Їх розмір залежить від суми фінансування.
 6. Як забронювати авто на тривалий термін (більше 1 доби)?
  Щоб забронювати авто більше ніж на добу, потрібно внести за нього передплату. Розмір передплати залежить від марки/моделі обраного авто.
 7. Чи можу бронювати автомобіль, якого немає в наявності?
  Краще скористатись послугою «Попереднє замовлення». Для цього потрібно внести передплату і забрати свій новий автомобіль у визначений угодою термін.
 8. А якщо я хочу забронювати авто для купівлі його в кредит?
  Можна бронювати, адже спосіб купівлі на бронювання не впливає. Радимо тільки остаточно визначитись, чи ви купуєте авто. Це допоможе уникнути можливих зайвих витрат.
 9. Скільки коштує доставка авто?
  Вартість залежить від відстані і терміну доставки – ми розраховуємо її індивідуально. В середньому це 50 грн за км.
 10. Як швидко можна отримати авто?
  Автомобіль буде у вас через 2-3 дні після того, як салон отримає кошти.
 11. Якщо автомобіль не підходить, чи можу я його повернути?
  Авто без проблем можна повернути, якщо ви не встигли поставити його на облік та не користувалися ним. Кошти повернуться в повному об'ємі за винятком витрат на доставку і підготовку до продажу.
 12. Чи гарантовано авто буде доставлено цілим і неушкодженим?
  Гарантовано, адже перевізник страхує кожне авто і відповідає за найменші подряпини від пункту відправлення до вашого будинку.
slonik_events